خانه وبلاگ اخبار بورسی ادامه روند کاهشی بورس تهران | افت ۸ هزار و ۲۷۴ واحدی شاخص کل

ادامه روند کاهشی بورس تهران | افت ۸ هزار و ۲۷۴ واحدی شاخص کل

ادامه روند کاهشی بورس تهران

ادامه روند کاهشی بورس تهران

بازار سرمایه امروز، سه‌شنبه، ۲۸ بهمن را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با ۸ هزار و ۲۷۴ واحد افت در محدوده یک میلیون و ۲۴۹ هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش همشهری‌ آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۲۰ شاخص کل با ۸ هزار و ۲۷۴ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۲۴۹ هزار واحد را روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۵۳۶ واحد افزایش به رقم ۴۳۷ هزار و ۷۶۸ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۲۵۴ هزار و ۱۱۹ معامله به ارزش ۲۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت اصفهان و ایران خودرو  نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۵۷ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۶۷۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۲۰۳ هزار و ۵۰۳ معامله انجام داده‌اند که ۳۵ میلیارد و ۵۵۱ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریاساسول، اعتباری ملل، پتروشیمی زاگرس، سرمایه‌گذاری صبا تامین، سهامی ذوب آهن اصفهان و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند. همچنین زغال سنگ پروده طبس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی این بازار داشت.

منبع : قطعه

درج شده در : 28 بهمن 1399

انجام تحلیل های آماری با استفاده از نرم افزار هایPls,  Lisrel, Amos, Spss توسط تیم تحلیلی یونی تحلیل.

شبکه تحلیلی یونی تحلیل در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی خود از طریق راه های ارتباطی زیر پذیرای نظرات سازنده شما می باشد.

Site : www.unitahlil.com

Phone number : 09199551777

Instagram : unitahlil

Email: unitahlil@gmail.com

ادامه روند کاهشی بورس تهران

اشتراک گذاری:

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *