خانه وبلاگ اخبار بورسی رشد ۲۰ هزار واحدی شاخص کل بورس تهران در ساعات اولیه

رشد ۲۰ هزار واحدی شاخص کل بورس تهران در ساعات اولیه

بورس تهران امروز شنبه دهم شهریورماه اولین روز کاری هفته را با رشد ۲۴ هزار و ۲۰۵ واحدی آغاز و البته کمتر از یک ساعت بعد نزدیک به پنج هزار واحد افت کرد.

رشد ۲۰ هزار واحدی شاخص کل بورس تهران

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۲۰ شاخص کل بورس با ۲۴ هزار و ۲۰۵ واحد رشد رقم یک میلیون و ۷۴۲ هزار واحد را ثبت کرد. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۵۸۹ واحد افت به رقم ۴۶۵ هزار و ۳۶۷ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت یک میلیون و ۳۹۳ هزار معامله به ارزش ۱۵۶ میلیارد و ۲۸۴ میلیون ریال انجام داده‌اند. هر چند در ساعت ۱۰:۴۵ رشد شاخص به زیر ۲۰ هزار واحد افت کرد. 

فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران، پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت بندر عباس، پالایش نفت تهران و معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

 فرابورس نیز با ۱۵۱ واحد افزایش رقم ۱۸ هزار و ۳۱۲ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار ۴۳۳ هزار و ۵۷۴ معامله انجام داده‌اند که ۳۹ میلیارد و ۳۵۵ میلیون ریال ارزش داشت.

هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، سنگ آهن گهرزمین، سهامی ذوب آهن اصفهان، بیمه پاسارگاد، صنایع ماشین‌های اداری ایران و مدیریت انرژی امید تابان هور نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

منبع: همشهری آنلاین

10شهریور 1399

انجام تحلیل های آماری با استفاده از نرم افزار های  Pls,  Lisrel, Amos, Spss توسط تیم تحلیلی یونی تحلیل.

شبکه تحلیلی یونی تحلیل در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز با تیم پشتیبانی خود از طریق راه های ارتباطی زیر پذیرای نظرات سازنده شما می باشد.

Site:www.unitahlil.ir

Phone number: 09199551777

Instagram:unitahlil

Email: unitahlil@gmail.com

رشد ۲۰ هزار واحدی شاخص کل بورس تهران

اشتراک گذاری:

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *